- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KOTELO: SUOJAAVA - X: 86MM - Y: 220MM - Z: 86MM - ALUMIINI - HOPEA - IP67
AWN9-9-22ESS

Valmistaja TAKACHI Kotelon tyyppi suojaava X-mitta 86mm Y-mitta 220mm Z-mitta 86mm Tuotantosarja AWN Kotelon materiaali alumiini Kotelon väri hopea Tiivistysluokka IP67 Toimintalämpötila... Lue lisää
184,03 €(Sis.alv)
146,63 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TKC-AWN9-9-22ESS
- Paino: 33 g
- Tiivistysluokka: IP67
- Kotelon väri: hopea
- Kotelon materiaali: alumiini
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: TAKACHI
- Tuotantosarja: AWN
- Kotelon tyyppi: suojaava
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KOTELO: SUOJAAVA - X: 86MM - Y: 220MM - Z: 86MM - ALUMIINI - HOPEA - IP67 AWN9-9-22ESS
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TAKACHI |
| Kotelon tyyppi | suojaava |
| X-mitta | 86mm |
| Y-mitta | 220mm |
| Z-mitta | 86mm |
| Tuotantosarja | AWN |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Kotelon väri | hopea |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Kotelon kuvaus | EMI/RFI-suojaus |
| Koteloiden käyttö | elektronisiin piireihin, jotka ovat herkkiä sähkömagneettisille häiriöille |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista