- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KOTELO: SUOJAAVA - X: 65,8MM - Y: 200MM - Z: 65,8MM - ALUMIINI - MUSTA
AWN7-7-20EBB

Valmistaja TAKACHI Kotelon tyyppi suojaava X-mitta 65,8mm Y-mitta 200mm Z-mitta 65,8mm Tuotantosarja AWN Kotelon materiaali alumiini Kotelon väri musta Tiivistysluokka IP67 Toimintalämpötila... Lue lisää
129,16 €(Sis.alv)
102,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TKC-AWN7-7-20EBB
- Paino: 0.52 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Kotelon väri: musta
- Kotelon materiaali: alumiini
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: TAKACHI
- Tuotantosarja: AWN
- Kotelon tyyppi: suojaava
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KOTELO: SUOJAAVA - X: 65,8MM - Y: 200MM - Z: 65,8MM - ALUMIINI - MUSTA AWN7-7-20EBB
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TAKACHI |
| Kotelon tyyppi | suojaava |
| X-mitta | 65,8mm |
| Y-mitta | 200mm |
| Z-mitta | 65,8mm |
| Tuotantosarja | AWN |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Kotelon väri | musta |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Kotelon kuvaus | EMI/RFI-suojaus |
| Koteloiden käyttö | elektronisiin piireihin, jotka ovat herkkiä sähkömagneettisille häiriöille |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista