- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HENSEL Kotelon tyyppi palosuoja- X-mitta 155mm Y-mitta 210mm Z-mitta 92mm Tuotantosarja ENYCASE® Kotelon väri oranssi Kannen väri oranssi Tiivistysluokka IP65 Tiivistysluokka IP66 Versio... Lue lisää
289,73 €(Sis.alv)
230,86 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HENSEL-FK-1606
- Paino: 1.06 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Tiivistysluokka: IP66
- Kotelon väri: oranssi
- Valmistaja: HENSEL
- Tuotantosarja: ENYCASE®
- Versio: puristimilla
- Kotelon tyyppi: palosuoja-
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KOTELO: PALOSUOJA-X: 155MM - Y: 210MM - Z: 92MM - IP65,IP66 - ORANSSI 62000187
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HENSEL |
| Kotelon tyyppi | palosuoja- |
| X-mitta | 155mm |
| Y-mitta | 210mm |
| Z-mitta | 92mm |
| Tuotantosarja | ENYCASE® |
| Kotelon väri | oranssi |
| Kannen väri | oranssi |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Versio | puristimilla |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista