- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja GEWISS SPA Kotelon tyyppi moduulilaitteistoon Tiivistysluokka IP66 Kotelon väri harma Moduulien määrä 140 Kotelon materiaali polyesteri Tuotantosarja 46 Toimintalämpötila -25...60°C... Lue lisää
620,18 €(Sis.alv)
494,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: GW46006F
- Paino: 14 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Kotelon väri: harma
- Kotelon materiaali: polyesteri
- Toimintalämpötila: -25...60°C
- Valmistaja: GEWISS SPA
- Yhteensopivuus normin kanssa: IEC 60670-24
- Yhteensopivuus normin kanssa: PN EN 61439-1
- Tuotantosarja: 46
- Versio: with doors
- Kotelon tyyppi: moduulilaitteistoon
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | GEWISS SPA |
| Kotelon tyyppi | moduulilaitteistoon |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Kotelon väri | harma |
| Moduulien määrä | 140 |
| Kotelon materiaali | polyesteri |
| Tuotantosarja | 46 |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Y-mitta | 804mm |
| X-mitta | 591mm |
| Z-mitta | 300mm |
| Kestävyys mekaanisiin vaurioihin | IK10 |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 60670-24 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61439-1 |
| Kannen väri | harma |
| Versio | with doors |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €