- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja GEWISS SPA Kotelon tyyppi moduulilaitteistoon Tiivistysluokka IP65 Asennus seinä- Kotelon väri harma Moduulien määrä 2 Tuotantosarja 27 COMBI Toimintalämpötila -25...60°C Y-mitta... Lue lisää
12,70 €(Sis.alv)
10,12 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: GW27062
- Paino: 93.7 g
- Tiivistysluokka: IP65
- Kotelon väri: harma
- Asennus: seinä-
- Toimintalämpötila: -25...60°C
- Valmistaja: GEWISS SPA
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 60670 - 1
- Tuotantosarja: 27 COMBI
- Kotelon tyyppi: moduulilaitteistoon
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KOTELO: MODUULILAITTEISTOON - IP65 - SEINÄ-HARMA - MOD.MÄÄRÄ: 2 GW27062
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GEWISS SPA |
| Kotelon tyyppi | moduulilaitteistoon |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Asennus | seinä- |
| Kotelon väri | harma |
| Moduulien määrä | 2 |
| Tuotantosarja | 27 COMBI |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Y-mitta | 82mm |
| X-mitta | 66mm |
| Z-mitta | 65mm |
| Yhteensopivuusnormi | EN 60670 - 1 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista