- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja GEWISS SPA Kotelon tyyppi moduulilaitteistoon Tiivistysluokka IP65 Asennus rappauksen päälle Kotelon väri harma Moduulien määrä 20 Tuotantosarja 68 Q-DIN Toimintalämpötila... Lue lisää
233,12 €(Sis.alv)
185,75 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: GW68013N
- Paino: 4 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Kotelon väri: harma
- Asennus: rappauksen päälle
- Toimintalämpötila: -25...40°C
- Valmistaja: GEWISS SPA
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 62208
- Tuotantosarja: 68 Q-DIN
- Pistorasioiden määrä: 8
- Kotelon tyyppi: moduulilaitteistoon
- Setin sisältö: puristimet
- Setin sisältö: mutteri x6
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KOTELO: MODUULILAITTEISTOON - IP65 - RAPPAUKSEN PÄÄLLE - HARMA GW68013N
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GEWISS SPA |
| Kotelon tyyppi | moduulilaitteistoon |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Asennus | rappauksen päälle |
| Kotelon väri | harma |
| Moduulien määrä | 20 |
| Tuotantosarja | 68 Q-DIN |
| Toimintalämpötila | -25...40°C |
| Y-mitta | 560mm |
| X-mitta | 450mm |
| Z-mitta | 120mm |
| Yhteensopivuusnormi | EN 62208 |
| Setin sisältö | mutteri x6 |
| Setin sisältö | puristimet |
| Pistorasioiden määrä | 8 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista