- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ISKRA Asennus DIN-kiskolle Ohjausjännite 24V AC Ohjausjännite 24V DC Max. toimintavirta 40A Kontaktorin tyyppi 4-napainen, asennettava Tuotantosarja IK Koskettimien asetukset NO x4... Lue lisää
60,35 €(Sis.alv)
48,09 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IK40-4024V
- Paino: 0.38 kg
- Asennus: DIN-kiskolle
- Valmistaja: ISKRA
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Tuotantosarja: IK
- Max. toimintavirta: 40A
- Koskettimien asetukset: NO x4
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ISKRA |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Ohjausjännite | 24V AC |
| Ohjausjännite | 24V DC |
| Max. toimintavirta | 40A |
| Kontaktorin tyyppi | 4-napainen, asennettava |
| Tuotantosarja | IK |
| Koskettimien asetukset | NO x4 |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €