- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ISKRA Kontaktorin tyyppi 4-napainen, asennettava Max. toimintavirta 32A Ohjausjännite 220V DC Ohjausjännite 230V AC Koskettimien asetukset NC + NO x3 Asennus DIN-kiskolle Tuotantosarja... Lue lisää
31,14 €(Sis.alv)
24,81 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IKD432-31230V
- Paino: 0.25 kg
- Asennus: DIN-kiskolle
- Valmistaja: ISKRA
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Tuotantosarja: IKD
- Max. toimintavirta: 32A
- Koskettimien asetukset: NC + NO x3
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KONTAKTORI: 4-NAPAINEN, ASENNETTAVA - 32A - 230VAC,220VDC - IKD 30.046.885
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ISKRA |
| Kontaktorin tyyppi | 4-napainen, asennettava |
| Max. toimintavirta | 32A |
| Ohjausjännite | 220V DC |
| Ohjausjännite | 230V AC |
| Koskettimien asetukset | NC + NO x3 |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tuotantosarja | IKD |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista