MC-150A 230VAC 1A1B
KONTAKTORI: 3-NAPAINEN - NO X3 - APUKONTAKTORIT: NO + NC - 230VAC - Kontaktorit - MC-150A-230VAC - 1
Valmistaja LS ELECTRIC Kontaktorin tyyppi 3-napainen Koskettimien asetukset NO x3 Sisäänrakennetut apukontaktorit NO + NC Ohjausjännite 230V AC Max. toimintavirta 150A Asennus DIN-kiskolle Asennus... Lue lisää
  • Tuotekoodi: MC-150A-230VAC
  • Paino: 2.31 kg
  • Tiivistysluokka: IP20
  • Leveys: 95mm
  • Korkeus: 158mm
  • Asennus: DIN
  • Asennus: DIN-kiskolle
  • Asennus: paneelille
  • Toimintalämpötila: -5...60°C
  • Valmistaja: LS ELECTRIC
  • Lähdöt: ruuvipuristimet
  • Tuotantosarja: METASOL
  • Max. toimintavirta: 150A
  • Koskettimien asetukset: NO x3
kpl
ValmistajaLS ELECTRIC
Kontaktorin tyyppi3-napainen
Koskettimien asetuksetNO x3
Sisäänrakennetut apukontaktoritNO + NC
Ohjausjännite230V AC
Max. toimintavirta150A
AsennusDIN-kiskolle
Asennuspaneelille
TuotantosarjaMETASOL
Lähdötruuvipuristimet
Leveys95mm
Korkeus158mm
TiivistysluokkaIP20
Moottorin maksimiteho75kW
Toimintalämpötila-5...60°C
Tuotteen liitteet:
Yhdistä "KONTAKTORI: 3-NAPAINEN - NO X3 - APUKONTAKTORIT: NO + NC - 230VAC" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä