- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
Uusi

Valmistaja SIEMENS Kontaktorin tyyppi 3-napainen Koskettimien asetukset NO x3 Sisäänrakennetut apukontaktorit NO + NC Ohjausjännite 230V AC Max. toimintavirta 17A Asennus DIN-kiskolle Asennus... Lue lisää
56,04 €(Sis.alv)
44,66 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 3RT2025-1AL20
- Paino: 0.41 kg
- Asennus: DIN-kiskolle
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -25...60°C
- Valmistaja: SIEMENS
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Tuotantosarja: 3RT20
- Max. toimintavirta: 17A
- Koko: S0
- Koskettimien asetukset: NO x3
- Eristyksen jännite: 690V
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KONTAKTORI: 3-NAPAINEN - NO X3 - APUKONTAKTORIT: NO + NC - 230VAC 3RT2025-1AL20
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SIEMENS |
| Kontaktorin tyyppi | 3-napainen |
| Koskettimien asetukset | NO x3 |
| Sisäänrakennetut apukontaktorit | NO + NC |
| Ohjausjännite | 230V AC |
| Max. toimintavirta | 17A |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Asennus | paneelille |
| Tuotantosarja | 3RT20 |
| Eristyksen jännite | 690V |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Apukontaktorien virta | 10A |
| Koko | S0 |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista