
SIEMENS
HIDASTUS-KOSKETTIMET - KOKO: S0,S00,S2,S3 - JOUSIPURISTIMET
3RA2815-2AW10
Tuotekoodi: 3RA2815-2AW10
71,37 €(Sis.alv)
56,87 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SIEMENS |
| Kontaktorin tyyppi | 3-napainen |
| Koskettimien asetukset | NO x3 |
| Sisäänrakennetut apukontaktorit | NC |
| Ohjausjännite | 110V AC |
| Max. toimintavirta | 17A |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Asennus | paneelille |
| Tuotantosarja | 3RT20 |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Eristyksen jännite | 690V |
| Koko | S00 |
| Apukontaktorien virta | 10A |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |





























































