CEM50.00-110V-50/60HZ
Valmistaja ETI POLAM Kontaktorin tyyppi 3-napainen Koskettimien asetukset NO x3 Ohjausjännite 110V AC Max. toimintavirta 50A Asennus DIN-kiskolle Asennus paneelille Tuotantosarja CEM Lähdöt... Lue lisää
- Tuotekoodi: 004648102
- Paino: 1.16 kg
- Leveys: 67,9mm
- Korkeus: 117,3mm
- Asennus: DIN-kiskolle
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: ETI POLAM
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Tuotantosarja: CEM
- Max. toimintavirta: 50A
- Koskettimien asetukset: NO x3
- Eristyksen jännite: 1kV
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KONTAKTORI: 3-NAPAINEN - NO X3 - 110VAC - 50A - CEM - RUUVIPURISTIMET CEM50.00-110V-50/60HZ
| Valmistaja | ETI POLAM |
| Kontaktorin tyyppi | 3-napainen |
| Ohjausjännite | 110V AC |
| Max. toimintavirta | 50A |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Asennus | paneelille |
| Tuotantosarja | CEM |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Leveys | 67,9mm |
| Korkeus | 117,3mm |
| Eristyksen jännite | 1kV |
| Kytkentäteho | 22kW |