- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ISKRA Toimintajännite 240V AC Toimintajännite 440V AC Asennus DIN-kiskolle Ohjausjännite 230V AC Loisteho 20kVAR Loisteho 33,3kVAR Kontaktorin tyyppi 3-napainen Sovellus... Lue lisää
110,37 €(Sis.alv)
87,95 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KC33-12
- Paino: 1.59 kg
- Asennus: DIN-kiskolle
- Valmistaja: ISKRA
- Toimintajännite: 440V AC
- Toimintajännite: 240V AC
- Sovellus: kondensaattoreita varten
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ISKRA |
| Toimintajännite | 240V AC |
| Toimintajännite | 440V AC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Ohjausjännite | 230V AC |
| Loisteho | 20kVAR |
| Loisteho | 33,3kVAR |
| Kontaktorin tyyppi | 3-napainen |
| Sovellus | kondensaattoreita varten |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €