- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja NICHICON Asennus SMD Toimintalämpötila -55...125°C Kondensaattorin laji low ESR Kondensaattorin tyyppi polymeeri- Kapasitanssi 22µF Korkeus 7mm Halkaisija 8mm Rungon koko Ø8x7mm ESR... Lue lisää
6778,47 €(Sis.alv)
5401,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PCR1J220MCL1GS
- Paino: 1.7 g
- Halkaisija: 8mm
- Kapasitanssi: 22µF
- Kond. tyyppi: polymeeri-
- Korkeus: 7mm
- Asennus: SMD
- Kondensaattorin laji: low ESR
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: NICHICON
- Toimintajännite: 63V DC
- Toimintavirta: 1,1A
- Elämänkaari: 4000h
- ESR resistanssi: 48mOhm
- Rungon koot: Ø8x7mm
- Pakkauskoko: 4000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KONDENSAATTORI: POLYMEERI-LOW ESR - H: 7MM - 22UF - 63VDC - 1100MA PCR1J220MCL1GS
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | NICHICON |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Kondensaattorin laji | low ESR |
| Kondensaattorin tyyppi | polymeeri- |
| Kapasitanssi | 22µF |
| Korkeus | 7mm |
| Halkaisija | 8mm |
| Rungon koko | Ø8x7mm |
| ESR resistanssi | 48mohm |
| Toimintavirta | 1,1A |
| Toimintajännite | 63V DC |
| Toleranssi | ±20% |
| Elämänkaari | 4000h |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista