
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tilattavissa 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | NICHICON |
| Kondensaattorin laji | low ESR |
| Asennus | SMD |
| Tuotantosarja | PCJ |
| Kondensaattorin tyyppi | polymeeri- |
| Toimintalämpötila | -55...105°C |
| Kapasitanssi | 1,5mF |
| Halkaisija | 10mm |
| Rungon koko | Ø10x12,7mm |
| Korkeus | 12,7mm |
| ESR resistanssi | 10mohm |
| Toimintajännite | 6,3V DC |
| Toleranssi | ±20% |
| Elämänkaari | 2000h |













