- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja NICHICON Kondensaattorin tyyppi polymeeri- Kondensaattorin laji low ESR Kapasitanssi 180µF Toimintajännite 20V DC Asennus SMD Toleranssi ±20% Toimintalämpötila -55...125°C Korkeus... Lue lisää
5403,13 €(Sis.alv)
4305,28 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PCX1D181MCL1GS
- Halkaisija: 10mm
- Kapasitanssi: 180µF
- Kond. tyyppi: polymeeri-
- Korkeus: 10mm
- Asennus: SMD
- Kondensaattorin laji: low ESR
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: NICHICON
- Toimintajännite: 20V DC
- Toimintavirta: 0,8A
- Elämänkaari: 3000h
- ESR resistanssi: 28mOhm
- Rungon koot: Ø10x10mm
- Pakkauskoko: 2000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KONDENSAATTORI: POLYMEERI-LOW ESR - H: 10MM - 180UF - 20VDC - 800MA PCX1D181MCL1GS
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | NICHICON |
| Kondensaattorin tyyppi | polymeeri- |
| Kondensaattorin laji | low ESR |
| Kapasitanssi | 180µF |
| Toimintajännite | 20V DC |
| Asennus | SMD |
| Toleranssi | ±20% |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Korkeus | 10mm |
| Halkaisija | 10mm |
| Rungon koko | Ø10x10mm |
| ESR resistanssi | 28mohm |
| Toimintavirta | 0,8A |
| Elämänkaari | 3000h |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista