- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PANASONIC Kondensaattorin tyyppi polymeeri- Kapasitanssi 100µF Toimintajännite 20V DC Asennus SMD Tuotantosarja OS-CON SVP Toleranssi ±20% Rungon koko Ø8x11,9mm Elämänkaari 2000h... Lue lisää
4,15 €(Sis.alv)
3,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 20SVP100M
- Paino: 1.3 g
- Impedanssi: 24mohm
- Halkaisija: 8mm
- Kapasitanssi: 100µF
- Kond. tyyppi: polymeeri-
- Korkeus: 11,9mm
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -55...105°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: PANASONIC
- Toimintajännite: 20V DC
- Tuotantosarja: OS-CON SVP
- Elämänkaari: 2000h
- Rungon koot: Ø8x11,9mm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PANASONIC |
| Kondensaattorin tyyppi | polymeeri- |
| Kapasitanssi | 100µF |
| Toimintajännite | 20V DC |
| Asennus | SMD |
| Tuotantosarja | OS-CON SVP |
| Toleranssi | ±20% |
| Rungon koko | Ø8x11,9mm |
| Elämänkaari | 2000h |
| Impedanssi | 24mohm |
| Korkeus | 11,9mm |
| Halkaisija | 8mm |
| Toimintalämpötila | -55...105°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista