RHA1011331M025B
KONDENSAATTORI: HYBRIDI-H: 11,5MM - 330UF - 25VDC - 2,9A - SMD - RHA - THT-hybridikondensaattorit - RHA1011331M025B - 1
Valmistaja KYOCERA AVX Kondensaattorin tyyppi hybridi- Korkeus 11,5mm Kapasitanssi 330µF Toimintajännite 25V DC Toimintavirta 2,9A Asennus SMD ESR resistanssi 16mohm Tuotantosarja RHA Toleranssi... Lue lisää
  • Tuotekoodi: RHA1011331M025B
  • Paino: 0.1 g
  • Halkaisija: 10mm
  • Kapasitanssi: 330µF
  • Kond. tyyppi: hybridi-
  • Korkeus: 11,5mm
  • Asennus: SMD
  • Toimintalämpötila: -55...105°C
  • Toleranssi: ±20%
  • Valmistaja: KYOCERA AVX
  • Toimintajännite: 25V DC
  • Tuotantosarja: RHA
  • Toimintavirta: 2,9A
  • ESR resistanssi: 16mOhm
  • Rungon koot: Ø10x11,5mm
  • Pakkauskoko: 200 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaKYOCERA AVX
Kondensaattorin tyyppihybridi-
Korkeus11,5mm
Kapasitanssi330µF
Toimintajännite25V DC
Toimintavirta2,9A
AsennusSMD
ESR resistanssi16mohm
TuotantosarjaRHA
Toleranssi±20%
Rungon kokoØ10x11,5mm
Rullan maksimihalkaisija380mm
Toimintalämpötila-55...105°C
Halkaisija10mm