- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KONDENSAATTORI: HYBRIDI-H: 10MM - 56UF - 63VDC - 1,4A - SMD - ESR:OHM
GYA1J560MCQADNGS




Valmistaja NICHICON Kondensaattorin tyyppi hybridi- Toimintalämpötila -55...125°C Toleranssi ±20% Kapasitanssi 56µF Toimintajännite 63V DC Asennus SMD Rungon koko Ø10x10mm Halkaisija 10mm... Lue lisää
0,96 €(Sis.alv)
0,76 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: GYA1J560MCQ1GS
- Paino: 1.4 g
- Halkaisija: 10mm
- Kapasitanssi: 56µF
- Kond. tyyppi: hybridi-
- Korkeus: 10mm
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: NICHICON
- Toimintajännite: 63V DC
- Toimintavirta: 1,4A
- ESR resistanssi: 30mOhm
- Rungon koot: Ø10x10mm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NICHICON |
| Kondensaattorin tyyppi | hybridi- |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Toleranssi | ±20% |
| Kapasitanssi | 56µF |
| Toimintajännite | 63V DC |
| Asennus | SMD |
| Rungon koko | Ø10x10mm |
| Halkaisija | 10mm |
| Korkeus | 10mm |
| ESR resistanssi | 30mohm |
| Toimintavirta | 1,4A |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista