GYC1V271MCQ1GS
KONDENSAATTORI: HYBRIDI-H: 10MM - 270UF - 35VDC - 3,3A - SMD - ESR:OHM - SMD-hybridikondensaattorit - GYC1V271MCQ1GS - 1
KONDENSAATTORI: HYBRIDI-H: 10MM - 270UF - 35VDC - 3,3A - SMD - ESR:OHM - SMD-hybridikondensaattorit - GYC1V271MCQ1GS - 2
Valmistaja NICHICON Kondensaattorin tyyppi hybridi- Toimintalämpötila -55...135°C Toleranssi ±20% Kapasitanssi 270µF Toimintajännite 35V DC Asennus SMD Rungon koko Ø10x10mm Halkaisija 10mm... Lue lisää
  • Tuotekoodi: GYC1V271MCQ1GS
  • Paino: 1.5 g
  • Halkaisija: 10mm
  • Kapasitanssi: 270µF
  • Kond. tyyppi: hybridi-
  • Korkeus: 10mm
  • Asennus: SMD
  • Toimintalämpötila: -55...135°C
  • Toleranssi: ±20%
  • Valmistaja: NICHICON
  • Toimintajännite: 35V DC
  • Toimintavirta: 3,3A
  • ESR resistanssi: 20mOhm
  • Rungon koot: Ø10x10mm
kpl
ValmistajaNICHICON
Kondensaattorin tyyppihybridi-
Toimintalämpötila-55...135°C
Toleranssi±20%
Kapasitanssi270µF
Toimintajännite35V DC
AsennusSMD
Rungon kokoØ10x10mm
Halkaisija10mm
Korkeus10mm
ESR resistanssi20mohm
Toimintavirta3,3A