MCF10KTX160226
KERAAMINEN KONDENSAATTORI - MLCC - 22UF - 16V - X5R - ±10% - SMD - 1210 - MLCC SMD kondensaattorit - MCF10KTX160226 - 1
Valmistaja Viking Kondensaattorin tyyppi keraaminen Kondensaattorin laji MLCC Kapasitanssi 22µF Toimintajännite 16V Dielektrikumi X5R Toleranssi ±10% Asennus SMD Kotelo - tuuma 1210 Kotelo - mm... Lue lisää
  • Tuotekoodi: MCF10KTX160226
  • Kapasitanssi: 22µF
  • Kond. tyyppi: keraaminen
  • Asennus: SMD
  • Dielektrikumi: X5R
  • Kondensaattorin laji: MLCC
  • Toimintalämpötila: -55...85°C
  • Toleranssi: ±10%
  • Valmistaja: Viking
  • Toimintajännite: 16V
  • Kotelo - mm: 3225
  • Kotelo - tuuma: 1210
  • Pakkauskoko: 1000 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaViking
Kondensaattorin tyyppikeraaminen
Kondensaattorin lajiMLCC
Kapasitanssi22µF
Toimintajännite16V
DielektrikumiX5R
Toleranssi±10%
AsennusSMD
Kotelo - tuuma1210
Kotelo - mm3225
Toimintalämpötila-55...85°C