MCF03KTB160105
KERAAMINEN KONDENSAATTORI - MLCC - 1UF - 16V - X7R - ±10% - SMD - 0603 - MLCC SMD kondensaattorit - MCF03KTB160105 - 1
Valmistaja Viking Kondensaattorin tyyppi keraaminen Kondensaattorin laji MLCC Kapasitanssi 1µF Toimintajännite 16V Dielektrikumi X7R Toleranssi ±10% Asennus SMD Kotelo - tuuma 0603 Kotelo - mm 1608... Lue lisää
  • Tuotekoodi: MCF03KTB160105
  • Kapasitanssi: 1µF
  • Kond. tyyppi: keraaminen
  • Asennus: SMD
  • Dielektrikumi: X7R
  • Kondensaattorin laji: MLCC
  • Toimintalämpötila: -55...125°C
  • Toleranssi: ±10%
  • Valmistaja: Viking
  • Toimintajännite: 16V
  • Kotelo - mm: 1608
  • Kotelo - tuuma: 0603
  • Pakkauskoko: 4000 kpl
pkt
ValmistajaViking
Kondensaattorin tyyppikeraaminen
Kondensaattorin lajiMLCC
Kapasitanssi1µF
Toimintajännite16V
DielektrikumiX7R
Toleranssi±10%
AsennusSMD
Kotelo - tuuma0603
Kotelo - mm1608
Toimintalämpötila-55...125°C