2220CC104KAT2A
Uusi
KERAAMINEN KONDENSAATTORI - MLCC - 100NF - 630V - X7R - ±10% - SMD - 2220 - MLCC SMD kondensaattorit - 2220CC104KAT2A - 1
Valmistaja KYOCERA AVX Kondensaattorin tyyppi keraaminen Kondensaattorin laji MLCC Kapasitanssi 0,1µF Toimintajännite 630V Dielektrikumi X7R Toleranssi ±10% Asennus SMD Kotelo - tuuma 2220 Kotelo -... Lue lisää
  • Tuotekoodi: 2220CC104KAT2A
  • Paino: 0.2 g
  • Kapasitanssi: 0,1µF
  • Kond. tyyppi: keraaminen
  • Asennus: SMD
  • Dielektrikumi: X7R
  • Kondensaattorin laji: MLCC
  • Toimintalämpötila: -55...125°C
  • Toleranssi: ±10%
  • Valmistaja: KYOCERA AVX
  • Toimintajännite: 630V
  • Kotelo - mm: 5750
  • Kotelo - tuuma: 2220
  • Pakkauskoko: 500 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaKYOCERA AVX
Kondensaattorin tyyppikeraaminen
Kondensaattorin lajiMLCC
Kapasitanssi0,1µF
Toimintajännite630V
DielektrikumiX7R
Toleranssi±10%
AsennusSMD
Kotelo - tuuma2220
Kotelo - mm5750
Rullan maksimihalkaisija180mm
Toimintalämpötila-55...125°C