- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KERAAMINEN KONDENSAATTORI - MLCC - 0,018UF - 10VDC - ±5% - SMD - 0603
LMK107SD183JA-T

Valmistaja TAIYO YUDEN Kondensaattorin tyyppi keraaminen Kondensaattorin laji MLCC Kapasitanssi 18nF Toimintajännite 10V DC Toleranssi ±5% Asennus SMD Kotelo - tuuma 0603 Kotelo - mm 1608... Lue lisää
168,88 €(Sis.alv)
134,56 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LMK107SD183JAT-0
- Kapasitanssi: 18nF
- Kond. tyyppi: keraaminen
- Asennus: SMD
- Kondensaattorin laji: MLCC
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Toleranssi: ±5%
- Valmistaja: TAIYO YUDEN
- Toimintajännite: 10V DC
- Tuotantosarja: M
- Kotelo - mm: 1608
- Kotelo - tuuma: 0603
- Rungon koot: 1,6x0,8mm
- Pakkauskoko: 893 kpl
- Tilattavissa 3 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TAIYO YUDEN |
| Kondensaattorin tyyppi | keraaminen |
| Kondensaattorin laji | MLCC |
| Kapasitanssi | 18nF |
| Toimintajännite | 10V DC |
| Toleranssi | ±5% |
| Asennus | SMD |
| Kotelo - tuuma | 0603 |
| Kotelo - mm | 1608 |
| Tuotantosarja | M |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Rungon koko | 1,6x0,8mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €