
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | VISHAY |
| Asennus | THT |
| Dielektrikumi | Y5V |
| Kapasitanssi | 4,7nF |
| Rasteri | 10mm |
| Halkaisija | 16mm |
| Toleranssi | ±20% |
| Y luokan toimintajännite | 500V AC |
| X-luokan toimintajännite | 760V AC |
| Pakkaus | teippi |
| Kondensaattorin laji | häiriönpoisto- |
| Kondensaattorin laji | X1 |
| Kondensaattorin laji | Y1 |
| Kondensaattorin tyyppi | keraaminen |












