
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | WALSIN |
| Kondensaattorin tyyppi | keraaminen |
| Kondensaattorin laji | häiriönpoisto- |
| Kapasitanssi | 220pF |
| Toleranssi | ±10% |
| Asennus | THT |
| Rasteri | 7,5mm |
| Halkaisija | 7,5mm |
| Tuotantosarja | AC |
| X-luokan toimintajännite | 440V AC |
| Y luokan toimintajännite | 300V AC |
| Lähdöt | radiaali- |
| Ulostulon halkaisija | 0,55mm |
| Paksuus | 5mm |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |












