0603N1R2D500CT
KERAAMINEN KONDENSAATTORI - 1,2PF - 50V - C0G (NP0) - ±0,5PF - 0603 - MLCC SMD kondensaattorit - 0603N1R2D500CT - 1
Valmistaja WALSIN Kondensaattorin tyyppi keraaminen Kapasitanssi 1,2pF Toimintajännite 50V Dielektrikumi C0G (NP0) Kotelo - tuuma 0603 Kotelo - mm 1608 Toimintalämpötila -55...125°C Kapasitanssin... Lue lisää
  • Tuotekoodi: 0603N1R2D500CT
  • Kapasitanssi: 1,2pF
  • Kond. tyyppi: keraaminen
  • Dielektrikumi: C0G
  • Dielektrikumi: C0G (NP0)
  • Toimintalämpötila: -55...125°C
  • Valmistaja: WALSIN
  • Toimintajännite: 50V
  • Kotelo - mm: 1608
  • Kotelo - tuuma: 0603
  • Pakkauskoko: 100 kpl
pkt
ValmistajaWALSIN
Kondensaattorin tyyppikeraaminen
Kapasitanssi1,2pF
Toimintajännite50V
DielektrikumiC0G (NP0)
Kotelo - tuuma0603
Kotelo - mm1608
Toimintalämpötila-55...125°C
Kapasitanssin toleranssi±0,5pF