RDE5C2E122J1K1H03B
KERAAMINEN KONDENSAATTORI - 1,2NF - 250V - C0G (NP0) - ±5% - THT - 5MM - MLCC THT kondensaattorit - RDE5C2E122J1K1H03B - 1
Valmistaja MURATA Kondensaattorin tyyppi keraaminen Kapasitanssi 1,2nF Toimintajännite 250V Dielektrikumi C0G (NP0) Toleranssi ±5% Asennus THT Rasteri 5mm Rungon koko 4,5x3,5x3,15mm... Lue lisää
  • Tuotekoodi: RDE5C2E122J1K1H03B
  • Paino: 0.1 g
  • Kapasitanssi: 1,2nF
  • Kond. tyyppi: keraaminen
  • Asennus: THT
  • Dielektrikumi: C0G (NP0)
  • Johtojen rasteri: 5mm
  • Toimintalämpötila: -55...125°C
  • Toleranssi: ±5%
  • Valmistaja: MURATA
  • Toimintajännite: 250V
  • Rungon koot: 4,5x3,5x3,15mm
  • Pakkauskoko: 500 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaMURATA
Kondensaattorin tyyppikeraaminen
Kapasitanssi1,2nF
Toimintajännite250V
DielektrikumiC0G (NP0)
Toleranssi±5%
AsennusTHT
Rasteri5mm
Rungon koko4,5x3,5x3,15mm
Toimintalämpötila-55...125°C