RHE5G2A122J0K1H03B
KERAAMINEN KONDENSAATTORI - 1,2NF - 100V - X8G - ±5% - THT - 5MM - MLCC THT kondensaattorit - RHE5G2A122J0K1H03B - 1
Valmistaja MURATA Kondensaattorin tyyppi keraaminen Kapasitanssi 1,2nF Toimintajännite 100V Dielektrikumi X8G Toleranssi ±5% Asennus THT Rasteri 5mm Rungon koko 3,6x3,5x2,5mm Toimintalämpötila... Lue lisää
  • Tuotekoodi: RHE5G2A122J0K1H03B
  • Paino: 0.1 g
  • Kapasitanssi: 1,2nF
  • Kond. tyyppi: keraaminen
  • Asennus: THT
  • Dielektrikumi: X8G
  • Johtojen rasteri: 5mm
  • Toimintalämpötila: -55...150°C
  • Toleranssi: ±5%
  • Valmistaja: MURATA
  • Toimintajännite: 100V
  • Rungon koot: 3,6x3,5x2,5mm
  • Pakkauskoko: 500 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaMURATA
Kondensaattorin tyyppikeraaminen
Kapasitanssi1,2nF
Toimintajännite100V
DielektrikumiX8G
Toleranssi±5%
AsennusTHT
Rasteri5mm
Rungon koko3,6x3,5x2,5mm
Toimintalämpötila-55...150°C