- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KERAAMINEN KONDENSAATTORI - 0,1UF - 200VDC - X7R - ±10% - THT - 5,1MM
C330C104K2R5HA



Valmistaja YAGEO Asennus THT Toimintalämpötila -55...125°C Kapasitanssi 0,1µF Korkeus 3,8mm Rasteri 5,1mm Rungon koko 7,11x4,07mm Toleranssi ±10% Toimintajännite 200V DC Dielektrikumi X7R... Lue lisää
189,04 €(Sis.alv)
150,63 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: C330C104K2R5-YAG-0
- Paino: 0.1 g
- Kapasitanssi: 0,1µF
- Kond. tyyppi: keraaminen
- Korkeus: 3,8mm
- Asennus: THT
- Dielektrikumi: X7R
- Johtojen rasteri: 5,1mm
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: YAGEO
- Toimintajännite: 200V DC
- Rungon koot: 7,11x4,07mm
- Pakkauskoko: 215 kpl
- Tilattavissa 4 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | YAGEO |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Kapasitanssi | 0,1µF |
| Korkeus | 3,8mm |
| Rasteri | 5,1mm |
| Rungon koko | 7,11x4,07mm |
| Toleranssi | ±10% |
| Toimintajännite | 200V DC |
| Dielektrikumi | X7R |
| Kondensaattorin tyyppi | keraaminen |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €