- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja JANTEK Asennus SMD Resonanssitaajuus 1,7GHz Kotelo - mm 2520 Kuristimen tyyppi kela Induktanssi 33nH Toimintavirta 1A Resistanssi 0,1ohm Toleranssi ±5% Hyvyysluku 60 Testaustaajuus 100MHz... Lue lisää
5,17 €(Sis.alv)
4,12 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: JWI1008C-33NJ
- Resistanssi: 0,1Ohm
- Induktanssi: 33nH
- Resonanssitaajuus: 1,7GHz
- Asennus: SMD
- Toleranssi: ±5%
- Valmistaja: JANTEK
- Toimintavirta: 1A
- Kuristimen tyyppi: kela
- Testaustaajuus: 100MHz
- Hyvyysluku: 60
- Kotelo - mm: 2520
- Kotelo - tuuma: 1008
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | JANTEK |
| Asennus | SMD |
| Resonanssitaajuus | 1,7GHz |
| Kotelo - mm | 2520 |
| Kuristimen tyyppi | kela |
| Induktanssi | 33nH |
| Toimintavirta | 1A |
| Resistanssi | 0,1ohm |
| Toleranssi | ±5% |
| Hyvyysluku | 60 |
| Testaustaajuus | 100MHz |
| Kotelo - tuuma | 1008 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista