- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja GEWISS SPA Koteloihin tarkoitettujen lisätarvikkeiden tyyppi kansi Toimintalämpötila -25...60°C Tiivistysluokka IP65 Tuotantosarja 40 CDI Asennus rappausalainen Kotelon väri harma... Lue lisää
14,91 €(Sis.alv)
11,88 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: GW27403
- Paino: 62.3 g
- Tiivistysluokka: IP65
- Kotelon väri: harma
- Asennus: rappausalainen
- Toimintalämpötila: -25...60°C
- Valmistaja: GEWISS SPA
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 60669-1
- Tuotantosarja: 40 CDI
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KANSI - -25÷60°C - IP65 - 40 CDI - RAPPAUSALAINEN - VÄRI: HARMA - Y: 85MM GW27403
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GEWISS SPA |
| Koteloihin tarkoitettujen lisätarvikkeiden tyyppi | kansi |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tuotantosarja | 40 CDI |
| Asennus | rappausalainen |
| Kotelon väri | harma |
| Y-mitta | 85mm |
| X-mitta | 75mm |
| Z-mitta | 30,5mm |
| Kannen väri | läpinäkyvä |
| Moduulien määrä | 2 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 60669-1 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista