KAKSOISDIODI MODULIYHTEINEN KATODI - 35V - IF: 30AX2 - PRM3-SL - Diodit - 61CNQ035SL-SMC - 1
Valmistaja SMC DIODE SOLUTIONS Puolijohdemoduulin tyyppi diodi Puolijohteen rakenne kaksois- Puolijohteen rakenne yhteinen katodi Max. estosuuntainen jännite 35V Syöttövirta 30A x2 Kotelo PRM3-SL... Lue lisää
  • Tuotekoodi: 61CNQ035SL-SMC
  • Paino: 7.8 g
  • Kotelo: PRM3-SL
  • Valmistaja: SMC DIODE SOLUTIONS
  • Pakkauksen tyyppi: irti
  • Max. estosuuntainen jännite: 35V
  • Max. syöttövirta: 60A
  • Puolijohde-elementtien ominaisuudet: Schottky
  • Maksimi virtapulssi: 990A
  • Puolijohteen rakenne: kaksois-
  • Puolijohteen rakenne: yhteinen katodi
  • Syöttövirta: 30A x2
  • Sähköasennus: SMT
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaSMC DIODE SOLUTIONS
Puolijohdemoduulin tyyppidiodi
Puolijohteen rakennekaksois-
Max. estosuuntainen jännite35V
Syöttövirta30A x2
KoteloPRM3-SL
Maksimi virtapulssi990A
SähköasennusSMT
Max. syöttövirta60A