KAKSOISDIODI MODULIYHTEINEN KATODI - 15V - IF: 40AX2 - PRM2-SM - Diodit - 85CNQ015SM-SMC - 1
Valmistaja SMC DIODE SOLUTIONS Sähköasennus THT Kotelo PRM2-SM Puolijohde-elementtien ominaisuudet Schottky Max. estosuuntainen jännite 15V Syöttövirta 40A x2 Max. syöttövirta 80A Maksimi... Lue lisää
  • Tuotekoodi: 85CNQ015SM-SMC
  • Paino: 7.2 g
  • Kotelo: PRM2-SM
  • Valmistaja: SMC DIODE SOLUTIONS
  • Pakkauksen tyyppi: irti
  • Max. estosuuntainen jännite: 15V
  • Max. syöttövirta: 80A
  • Puolijohde-elementtien ominaisuudet: Schottky
  • Maksimi virtapulssi: 1,02kA
  • Puolijohteen rakenne: kaksois-
  • Puolijohteen rakenne: yhteinen katodi
  • Syöttövirta: 40A x2
  • Sähköasennus: THT
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaSMC DIODE SOLUTIONS
SähköasennusTHT
KoteloPRM2-SM
Max. estosuuntainen jännite15V
Syöttövirta40A x2
Max. syöttövirta80A