- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja SMC DIODE SOLUTIONS Pakkaus irti Puolijohteen rakenne kaksois- Puolijohteen rakenne yhteinen katodi Kotelo PRM3-SM Puolijohde-elementtien ominaisuudet Schottky Sähköasennus THT... Lue lisää
35,27 €(Sis.alv)
28,10 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 69CNQ150SM-SMC
- Paino: 7.8 g
- Kotelo: PRM3-SM
- Valmistaja: SMC DIODE SOLUTIONS
- Pakkauksen tyyppi: irti
- Max. estosuuntainen jännite: 150V
- Max. syöttövirta: 60A
- Puolijohde-elementtien ominaisuudet: Schottky
- Maksimi virtapulssi: 150A
- Puolijohteen rakenne: kaksois-
- Puolijohteen rakenne: yhteinen katodi
- Syöttövirta: 30A x2
- Sähköasennus: THT
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAKSOISDIODI MODULIYHTEINEN KATODI - 150V - IF: 30AX2 - PRM3-SM 69CNQ150SM
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SMC DIODE SOLUTIONS |
| Pakkaus | irti |
| Puolijohteen rakenne | kaksois- |
| Puolijohteen rakenne | yhteinen katodi |
| Kotelo | PRM3-SM |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | Schottky |
| Sähköasennus | THT |
| Syöttövirta | 30A x2 |
| Max. syöttövirta | 60A |
| Max. estosuuntainen jännite | 150V |
| Maksimi virtapulssi | 150A |
| Puolijohdemoduulin tyyppi | diodi |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista