KAKSOISDIODI MODULIYHTEINEN KATODI - 150V - IF: 100AX2 - PRM4 - Diodit - 209CNQ150-SMC - 1
  • Tuotekoodi: 209CNQ150-SMC
  • Paino: 79 g
  • Kotelo: PRM4
  • Valmistaja: SMC DIODE SOLUTIONS
  • Pakkauksen tyyppi: irti
  • Mekaninen asennus: ruuvattu
  • Max. estosuuntainen jännite: 150V
  • Max. syöttövirta: 200A
  • Puolijohde-elementtien ominaisuudet: Schottky
  • Maksimi virtapulssi: 1,44kA
  • Puolijohteen rakenne: kaksois-
  • Puolijohteen rakenne: yhteinen katodi
  • Syöttövirta: 100A x2
  • Sähköasennus: ruuvattu
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaSMC DIODE SOLUTIONS
Pakkausirti
Mekaninen asennusruuvattu
Puolijohteen rakennekaksois-
KoteloPRM4
Sähköasennusruuvattu
Syöttövirta100A x2
Max. syöttövirta200A