- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja DACO Semiconductor Puolijohdemoduulin tyyppi diodi Puolijohteen rakenne kaksois- Puolijohteen rakenne yhteinen anodi Max. estosuuntainen jännite 35V Syöttövirta 200A x2 Kotelo TO240AB... Lue lisää
151,53 €(Sis.alv)
120,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MBRT40035R-DCO
- Paino: 0.12 kg
- Kotelo: TO240AB
- Valmistaja: DACO Semiconductor
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Max. estosuuntainen jännite: 35V
- Puolijohde-elementtien ominaisuudet: Schottky
- Maksimi virtapulssi: 3kA
- Max. myötäjännite: 0,7V
- Puolijohteen rakenne: yhteinen anodi
- Puolijohteen rakenne: kaksois-
- Syöttövirta: 2x 200A
- Syöttövirta: 200A x2
- Sähköasennus: ruuvattu
- Tilattavissa 10 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DACO Semiconductor |
| Puolijohdemoduulin tyyppi | diodi |
| Puolijohteen rakenne | kaksois- |
| Puolijohteen rakenne | yhteinen anodi |
| Max. estosuuntainen jännite | 35V |
| Syöttövirta | 200A x2 |
| Kotelo | TO240AB |
| Max. myötäjännite | 0,7V |
| Maksimi virtapulssi | 3kA |
| Sähköasennus | ruuvattu |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | Schottky |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €