KAKSOISDIODI MODULIYHTEINEN ANODI - 1,2KV - IF: 100A - F5 - FPUNAINEN - Diodit - MF100A12F5-YAN - 1
Valmistaja YANGJIE TECHNOLOGY Kotelo F5 Syöttövirta 100A Maksimi virtapulssi 1,1kA Max. estosuuntainen jännite 1,2kV Puolijohdemoduulin tyyppi diodi Teknologia FRED Mekaninen asennus ruuvattu... Lue lisää
  • Tuotekoodi: MF100A12F5-YAN
  • Paino: 0.16 kg
  • Kotelo: F5
  • Valmistaja: YANGJIE TECHNOLOGY
  • Mekaninen asennus: ruuvattu
  • Max. estosuuntainen jännite: 1,2kV
  • Maksimi virtapulssi: 1,1kA
  • Teknologia: FRED
  • Max. myötäjännite: 1,6V
  • Puolijohteen rakenne: yhteinen anodi
  • Puolijohteen rakenne: kaksois-
  • Syöttövirta: 100A
  • Valmiusaika: 35ns
  • Sähköasennus: ruuvattu
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaYANGJIE TECHNOLOGY
KoteloF5
Syöttövirta100A
Maksimi virtapulssi1,1kA
Puolijohdemoduulin tyyppidiodi
TeknologiaFRED
Mekaninen asennusruuvattu
Sähköasennusruuvattu
Puolijohteen rakennekaksois-
Max. myötäjännite1,6V