- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja BESTAR Toimintalämpötila -10...40°C Halkaisija 50mm Impedanssi 32ohm Teho 0,25W Suurin teho 400mW Resonanssitaajuus 400Hz Äänimuunttimen tyyppi Kaiutin Äänen taso 85dB Äänen... Lue lisää
5,45 €(Sis.alv)
4,34 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BLS50-12
- Paino: 18.2 g
- Impedanssi: 32Ohm
- Teho: 0,25W
- Halkaisija: 50mm
- Korkeus: 12mm
- Resonanssitaajuus: 400Hz
- Toimintalämpötila: -10...40°C
- Valmistaja: BESTAR
- Kaiuttimen laji: yleiskäyttömuunnin
- Suurin teho: 400mW
- Äänen taso: 85dB
- Äänen taajuus: 0...4000Hz
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAIUTIN - YLEISKÄYTTÖ - 0,25W - 32OHM - 0÷4000HZ - 50MM BLS50-12-32H12
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BESTAR |
| Toimintalämpötila | -10...40°C |
| Halkaisija | 50mm |
| Impedanssi | 32ohm |
| Teho | 0,25W |
| Suurin teho | 400mW |
| Resonanssitaajuus | 400Hz |
| Äänimuunttimen tyyppi | Kaiutin |
| Äänen taso | 85dB |
| Äänen taajuus | 0...4000Hz |
| Impendanssin toleranssi | ±20% |
| Äänitason toleranssi | ±3dB |
| Resonanssitaajuuden toleranssi | ±20Hz |
| Kaiuttimen laji | yleiskäyttömuunnin |
| Korkeus | 12mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista