- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KAIUTIN - MINIKAIUTTIN - 1W - 8OHM - 0÷20000HZ - ÄÄNEN TASO: 89DB - 50MM
LD-SP-5008



Valmistaja LOUDITY Äänimuunttimen tyyppi Kaiutin Kaiuttimen laji minikaiuttin Teho 1W Suurin teho 2W Impedanssi 8ohm Äänen taajuus 0...20kHz Äänen taso 89dB Resonanssitaajuus 650Hz Halkaisija... Lue lisää
3,56 €(Sis.alv)
2,84 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LD-SP-5008
- Paino: 18.5 g
- Impedanssi: 8ohm
- Teho: 1W
- Halkaisija: 50mm
- Korkeus: 12,5mm
- Resonanssitaajuus: 650Hz
- Valmistaja: LOUDITY
- Kaiuttimen laji: minikaiuttin
- Suurin teho: 2W
- Äänen taso: 89dB
- Äänen taajuus: 0...20kHz
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LOUDITY |
| Äänimuunttimen tyyppi | Kaiutin |
| Kaiuttimen laji | minikaiuttin |
| Teho | 1W |
| Suurin teho | 2W |
| Impedanssi | 8ohm |
| Äänen taajuus | 0...20kHz |
| Äänen taso | 89dB |
| Resonanssitaajuus | 650Hz |
| Halkaisija | 50mm |
| Korkeus | 12,5mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista