- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KAIUTIN - MINIKAIUTTIN - 1W - 6OHM - 19,35X10,6X4,8MM - ÄÄNEN TASO: 81DB
SPSC1911-01R



Valmistaja LOUDITY Äänimuunttimen tyyppi Kaiutin Kaiuttimen laji minikaiuttin Teho 1W Suurin teho 1,2W Impedanssi 6ohm Toimintalämpötila -20...60°C Äänen taso 81dB Resonanssitaajuus 700Hz... Lue lisää
5,35 €(Sis.alv)
4,27 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LD-SPSC1911-01R
- Paino: 1.6 g
- Impedanssi: 6Ohm
- Teho: 1W
- Tiivistysluokka: IP67
- Korkeus: 4,8mm
- Resonanssitaajuus: 700Hz
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: LOUDITY
- Väri: musta ja hopea
- Ulkoiset koot: 19,35x10,6x4,8mm
- Kaiuttimen laji: minikaiuttin
- Suurin teho: 1,2W
- Äänen taso: 81dB
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LOUDITY |
| Äänimuunttimen tyyppi | Kaiutin |
| Kaiuttimen laji | minikaiuttin |
| Teho | 1W |
| Suurin teho | 1,2W |
| Impedanssi | 6ohm |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Äänen taso | 81dB |
| Resonanssitaajuus | 700Hz |
| Korkeus | 4,8mm |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Väri | musta ja hopea |
| Ulkomitat | 19,35x10,6x4,8mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista