- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KAIUTIN - MINIKAIUTTIN - 1W - 4OHM - 20X14X3,2MM - 20KHZ - ÄÄNEN TASO: 92DB
CDS-20144-L100

Valmistaja Same Sky Äänimuunttimen tyyppi Kaiutin Kaiuttimen laji minikaiuttin Teho 1W Suurin teho 1,2W Impedanssi 4ohm Ulkomitat 20x14x3,2mm Toimintalämpötila -30...70°C Äänen taajuus 20kHz... Lue lisää
2861,20 €(Sis.alv)
2279,84 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CDS-20144-L100
- Paino: 1.8 g
- Impedanssi: 4ohm
- Teho: 1W
- Materiaali: PEN
- Resonanssitaajuus: 480...720Hz
- Toimintalämpötila: -30...70°C
- Valmistaja: Same Sky
- Väri: hopea
- Väri: musta
- Johdon pituus: 100m
- Ulkoiset koot: 20x14x3,2mm
- Kaiuttimen laji: minikaiuttin
- Suurin teho: 1,2W
- Äänen taso: 92dB
- Äänen taajuus: 20kHz
- Setin sisältö: Kaapelit
- Pakkauskoko: 500 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAIUTIN - MINIKAIUTTIN - 1W - 4OHM - 20X14X3,2MM - 20KHZ - ÄÄNEN TASO: 92DB CDS-20144-L100
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Same Sky |
| Äänimuunttimen tyyppi | Kaiutin |
| Kaiuttimen laji | minikaiuttin |
| Teho | 1W |
| Suurin teho | 1,2W |
| Impedanssi | 4ohm |
| Ulkomitat | 20x14x3,2mm |
| Toimintalämpötila | -30...70°C |
| Äänen taajuus | 20kHz |
| Äänen taso | 92dB |
| Resonanssitaajuus | 480...720Hz |
| Väri | hopea |
| Väri | musta |
| Materiaali | PEN |
| Johdon pituus | 100m |
| Setin sisältö | Kaapelit |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista