- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KAIUTIN - MINIKAIUTTIN - 100MW - 8OHM - Ø31,8X20,5MM - 4KHZ - Ø: 31,8MM - PET
CVS-3108

Valmistaja Same Sky Teho 0,1W Halkaisija 31,8mm Materiaali PET Toimintalämpötila -20...55°C Ulkomitat Ø31,8x20,5mm Suurin teho 200mW Impedanssi 8ohm Äänen taso 95dB Resonanssitaajuus... Lue lisää
4258,06 €(Sis.alv)
3392,88 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CVS-3108
- Paino: 10 g
- Impedanssi: 8ohm
- Teho: 0,1W
- Halkaisija: 31,8mm
- Materiaali: PET
- Kotelon materiaali: PBT
- Kotelon materiaali: lasi
- Resonanssitaajuus: 1,05...1,45kHz
- Toimintalämpötila: -20...55°C
- Valmistaja: Same Sky
- Väri: musta
- Ulkoiset koot: Ø31,8x20,5mm
- Kaiuttimen laji: minikaiuttin
- Suurin teho: 200mW
- Äänen taso: 95dB
- Äänen taajuus: 4kHz
- Pakkauskoko: 1008 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAIUTIN - MINIKAIUTTIN - 100MW - 8OHM - Ø31,8X20,5MM - 4KHZ - Ø: 31,8MM - PET CVS-3108
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Same Sky |
| Teho | 0,1W |
| Halkaisija | 31,8mm |
| Materiaali | PET |
| Toimintalämpötila | -20...55°C |
| Ulkomitat | Ø31,8x20,5mm |
| Suurin teho | 200mW |
| Impedanssi | 8ohm |
| Äänen taso | 95dB |
| Resonanssitaajuus | 1,05...1,45kHz |
| Äänen taajuus | 4kHz |
| Äänimuunttimen tyyppi | Kaiutin |
| Kotelon materiaali | lasi |
| Kotelon materiaali | PBT |
| Väri | musta |
| Kaiuttimen laji | minikaiuttin |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista