- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KAIUTIN - MINIKAIUTTIN - 1,5W - 8OHM - Ø36X4,8MM - 14KHZ - ÄÄNEN TASO: 92DB
CMS-3648-158SP

Valmistaja Same Sky Äänimuunttimen tyyppi Kaiutin Kaiuttimen laji minikaiuttin Teho 1,5W Suurin teho 2W Impedanssi 8ohm Ulkomitat Ø36x4,8mm Toimintalämpötila -20...55°C Äänen taajuus 14kHz... Lue lisää
5476,81 €(Sis.alv)
4363,99 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CMS-3648-158SP
- Paino: 0.9 g
- Impedanssi: 8ohm
- Teho: 1,5W
- Halkaisija: 36mm
- Materiaali: PEN
- Resistanssi: vesi
- Kotelon materiaali: metalli
- Resonanssitaajuus: 480...720Hz
- Toimintalämpötila: -20...55°C
- Valmistaja: Same Sky
- Väri: hopea
- Väri: musta
- Ulkoiset koot: Ø36x4,8mm
- Kaiuttimen laji: minikaiuttin
- Suurin teho: 2W
- Äänen taso: 92dB
- Äänen taajuus: 14kHz
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAIUTIN - MINIKAIUTTIN - 1,5W - 8OHM - Ø36X4,8MM - 14KHZ - ÄÄNEN TASO: 92DB CMS-3648-158SP
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Same Sky |
| Äänimuunttimen tyyppi | Kaiutin |
| Kaiuttimen laji | minikaiuttin |
| Teho | 1,5W |
| Suurin teho | 2W |
| Impedanssi | 8ohm |
| Ulkomitat | Ø36x4,8mm |
| Toimintalämpötila | -20...55°C |
| Äänen taajuus | 14kHz |
| Äänen taso | 92dB |
| Resonanssitaajuus | 480...720Hz |
| Väri | hopea |
| Väri | musta |
| Materiaali | PEN |
| Kotelon materiaali | metalli |
| Halkaisija | 36mm |
| Resistanssi | vesi |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista