- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KAIUTIN - MINIKAIUTTIN - 1,5W - 8OHM - 30X20X5,6MM - 20KHZ - PEN - PIT:
CMS-30205-158L120-67

Valmistaja Same Sky Toimintalämpötila -40...70°C Resistanssi pöly Resistanssi vesi Materiaali PEN Kotelon materiaali PBT Kaiuttimen laji minikaiuttin Ulkomitat 30x20x5,6mm Teho 1,5W Suurin teho 2W... Lue lisää
2082,66 €(Sis.alv)
1659,49 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CMS30205158L12067
- Paino: 46 g
- Impedanssi: 8ohm
- Teho: 1,5W
- Materiaali: PEN
- Resistanssi: vesi
- Resistanssi: pöly
- Kotelon materiaali: PBT
- Resonanssitaajuus: 720...1080Hz
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: Same Sky
- Väri: hopea
- Väri: musta
- Johdon pituus: 120m
- Ulkoiset koot: 30x20x5,6mm
- Kaiuttimen laji: minikaiuttin
- Suurin teho: 2W
- Äänen taso: 96dB
- Äänen taajuus: 20kHz
- Setin sisältö: Kaapelit
- Setin sisältö: Molex pistokkeella varustettu johto
- Pakkauskoko: 400 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAIUTIN - MINIKAIUTTIN - 1,5W - 8OHM - 30X20X5,6MM - 20KHZ - PEN - PIT: CMS-30205-158L120-67
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Same Sky |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Resistanssi | pöly |
| Resistanssi | vesi |
| Materiaali | PEN |
| Kotelon materiaali | PBT |
| Kaiuttimen laji | minikaiuttin |
| Ulkomitat | 30x20x5,6mm |
| Teho | 1,5W |
| Suurin teho | 2W |
| Äänimuunttimen tyyppi | Kaiutin |
| Impedanssi | 8ohm |
| Setin sisältö | Kaapelit |
| Setin sisältö | Molex pistokkeella varustettu johto |
| Johdon pituus | 120m |
| Äänen taso | 96dB |
| Väri | hopea |
| Väri | musta |
| Resonanssitaajuus | 720...1080Hz |
| Äänen taajuus | 20kHz |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista