- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Same Sky Äänimuunttimen tyyppi Kaiutin Kaiuttimen laji minikaiuttin Teho 1,5W Suurin teho 2W Impedanssi 8ohm Ulkomitat 25x14x4,5mm Toimintalämpötila -20...55°C Äänen taajuus 20kHz... Lue lisää
11002,74 €(Sis.alv)
8767,12 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CDS-25148-L100
- Paino: 17.1 g
- Impedanssi: 8ohm
- Teho: 1,5W
- Materiaali: kangas
- Kotelon materiaali: ABS
- Resonanssitaajuus: 600...900Hz
- Toimintalämpötila: -20...55°C
- Valmistaja: Same Sky
- Väri: musta
- Johdon pituus: 100m
- Ulkoiset koot: 25x14x4,5mm
- Asennusaukkojen rasteri: 22x11mm
- Kaiuttimen laji: minikaiuttin
- Suurin teho: 2W
- Äänen taso: 94dB
- Äänen taajuus: 20kHz
- Setin sisältö: Kaapelit
- Pakkauskoko: 2000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAIUTIN - MINIKAIUTTIN - 1,5W - 8OHM - 25X14X4,5MM - 20KHZ - KANGAS CDS-25148-L100
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Same Sky |
| Äänimuunttimen tyyppi | Kaiutin |
| Kaiuttimen laji | minikaiuttin |
| Teho | 1,5W |
| Suurin teho | 2W |
| Impedanssi | 8ohm |
| Ulkomitat | 25x14x4,5mm |
| Toimintalämpötila | -20...55°C |
| Äänen taajuus | 20kHz |
| Äänen taso | 94dB |
| Resonanssitaajuus | 600...900Hz |
| Väri | musta |
| Materiaali | kangas |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Asennusaukkojen rasteri | 22x11mm |
| Johdon pituus | 100m |
| Setin sisältö | Kaapelit |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista