- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KAIUTIN - MINIKAIUTTIN - 1,5W - 8OHM - 23X11X3,7MM - 20KHZ - PEEK
CMS-231137-158SP-X8

Valmistaja Same Sky Toimintalämpötila -20...60°C Resistanssi vesi Materiaali PEEK Kotelon materiaali PPA Kaiuttimen laji minikaiuttin Ulkomitat 23x11x3,7mm Teho 1,5W Suurin teho 1,7W... Lue lisää
1255,00 €(Sis.alv)
1000,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CMS231137158SPX8
- Paino: 3 g
- Impedanssi: 8ohm
- Teho: 1,5W
- Materiaali: PEEK
- Resistanssi: vesi
- Kotelon materiaali: PPA
- Resonanssitaajuus: 800...1200Hz
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: Same Sky
- Väri: musta
- Ulkoiset koot: 23x11x3,7mm
- Kaiuttimen laji: minikaiuttin
- Suurin teho: 1,7W
- Äänen taso: 103dB
- Äänen taajuus: 20kHz
- Pakkauskoko: 350 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAIUTIN - MINIKAIUTTIN - 1,5W - 8OHM - 23X11X3,7MM - 20KHZ - PEEK CMS-231137-158SP-X8
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Same Sky |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Resistanssi | vesi |
| Materiaali | PEEK |
| Kotelon materiaali | PPA |
| Kaiuttimen laji | minikaiuttin |
| Ulkomitat | 23x11x3,7mm |
| Teho | 1,5W |
| Suurin teho | 1,7W |
| Äänimuunttimen tyyppi | Kaiutin |
| Impedanssi | 8ohm |
| Äänen taso | 103dB |
| Väri | musta |
| Resonanssitaajuus | 800...1200Hz |
| Äänen taajuus | 20kHz |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista