- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja VISATON Asennusaukon halkaisija 70,3mm Halkaisija 99mm Ulkomitat Ø99x51,4mm Impedanssi 4ohm Teho 25W Äänen taajuus 32...9500Hz Resonanssitaajuus 37Hz Suurin teho 40W Äänen taso 80dB... Lue lisää
50,37 €(Sis.alv)
40,13 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KT100V-4
- Paino: 0.55 kg
- Impedanssi: 4ohm
- Teho: 25W
- Asennusaukon halkaisija: 70,3mm
- Halkaisija: 99mm
- Resonanssitaajuus: 37Hz
- Valmistaja: VISATON
- Ulkoiset koot: Ø99x51,4mm
- Suurin teho: 40W
- Äänen taso: 80dB
- Äänen taajuus: 32...9500Hz
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | VISATON |
| Asennusaukon halkaisija | 70,3mm |
| Halkaisija | 99mm |
| Ulkomitat | Ø99x51,4mm |
| Impedanssi | 4ohm |
| Teho | 25W |
| Äänen taajuus | 32...9500Hz |
| Resonanssitaajuus | 37Hz |
| Suurin teho | 40W |
| Äänen taso | 80dB |
| Äänimuunttimen tyyppi | Kaiutin |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
