
WEISSER
RUNKO: ILMAN ULOSVIENTIÄ - MUOVI - OSASTOJEN MÄÄRÄ: 1 - B: 29,1MM
WE-2154-1S
Tuotekoodi: WE-2154-1S
4,79 €(Sis.alv)
3,82 €(alv 0%)
Tilattavissa 48 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SYNFLEX |
| Toimintalämpötila | max. 180°C |
| Johdon tyyppi | kelamonisäikeinen |
| Johdon laji | V 180 |
| Johtojen ominaisuudet | yhden kerran emaloitu |
| Ulkohalkaisija | 0,2mm |
| Nettopaino | 0,5kg |
| Pakkauksen sisältö | 1776m |
| Langan laji | Cu |
| Eristyksen materiaali | emali polyuretaani |



























































