
FERYSTER
RUNKO: ILMAN ULOSVIENTIÄ - OSASTOJEN MÄÄRÄ: 1 - THT
E65-54-K-V
Tuotekoodi: E65-54-K-H
5,92 €(Sis.alv)
4,72 €(alv 0%)
Tilattavissa 10 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SYNFLEX |
| Toimintalämpötila | max. 180°C |
| Johdon tyyppi | kelamonisäikeinen |
| Kaapelin laji | V 180 |
| Johtojen ominaisuudet | yhden kerran emaloitu |
| Ulkohalkaisija | 0,15mm |
| Pakkauksen sisältö | 3159m |
| Nettopaino | 0,5kg |
| Langan laji | Cu |
| Eristyksen materiaali | emali polyuretaani |



























































